English Camp

Stránka DailyEnglish.cz a příslušné facebookové stránky jsem založil i jako doplňkový projekt k výuce angličtiny, kterou nabízíme na English Campech. Dovolte mi tedy malou reklamu: English Camp je týden plný aktivit, angličtiny s rodilými mluvčími, sportů, kreativity, prostoru k zamyšlení, s diskuzemi o křesťanství a životě vůbec. Je to týden, na který se nezapomíná, týden, který zázračně proměnil nejen můj přístup k angličtině.

English Camp 2012 - Group picture

English Camp 2012 – Group picture

English Camp je nezisková aktivita lidí ze studentského klubu Krokodýl při Církvi bratrské Praha – Vinohrady a zveme na něj účastníky nejen z Prahy, ale i celé ČR. English Campy by nebyly možné bez našich přátel z USA a dalších anglicky mluvících zemí, kterým vděčíme za anglickou konverzaci i zážitky z úplně jiných kultur.

 “Líbilo se mi, že jsem musela překonat svý zábrany a hranice, a to mi přišlo super.”
“Týden v přírodě s možností si procvičit jazyk, vyblbnout se sportovně a zamyslet se nad životem. 1*!” (z dotazníků)

Díky English campu jsem se vůbec dostal ke studiu angličtiny. Týden v Krokonoších v roce 2001 mi ukázal, jak užitečné je věnovat se jazyku, že člověk se musí do gramatiky zakousnout a hlavně začít mluvit a poslouchat. Na English Campu se setkáváme s rodilými mluvčími z USA i Velké Británie, kteří přijeli právě aby nám pomohli s naší angličtinou. Lepší a zábavnější povzbuzení ve studiu angličtiny si popravdě nedokážu představit.

Pavel Kasík (e-mail)

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s